Odbiór strony

Na początek kilka informacji, które dadzą Ci możliwość korzystania ze strony w 100%. Jest ona napisana w języku HTML, czyli w klasycznym języku używanym przez twórców stron internetowych. Strona jest poprawnie odbierana przez następujące przeglądarki (wszystkie w polskiej wersji językowej):

Inne przeglądarki (m.in. Internet Explorer 7) mogą nie wczytywać ramek, których użyłem do wyświetlania filmików. Jeśli chcesz mieć możliwość oglądania sztuczek w odpowiedniej ramce strony, musisz mieć jakiś program, który na to pozwoli. Osobiście rekomenduję bezpłatny QuickTime 7. Jeśli mimo ściągnięcia tych programów strona nadal nie będzie działała poprawnie, napisz do mnie.

Historia

Na pomysł stworzenia strony wpadłem w wakacje roku 2004. Nudziłem się trochę w domu i postanowiłem, że zrobię coś, dzięki czemu potomni nie zapomną o mnie tak szybko :) Akurat w tym czasie rozpoczęła się moja przygoda z siecią, postanowiłem więc, że stworzę stronę internetową. Wybór tematyki nie nastręczył mi wielu problemów, w końcu piłka nożna towarzyszy mi, odkąd pamiętam. Tak więc zacząłem naukę języka HTML, jednocześnie przypominając sobie poznane sztuczki. Praca trwała pełną parą, w końcu też wybrałem się do Wojtka, kolegi, który poświęcił mi kilka godzin i nagraliśmy sztuczki. W końcu, 24. 09. 2004 r., nastąpił start serwisu! Później modyfikowałem stronę kilka razy, dodawałem nowe działy, sztuczki. Przez pewien czas strona była niedostępna, ale myślę, że to już się nie powtórzy.

Prawa autorskie

Jestem autorem wszystkich elementów tworzących tę stronę czy w niej zamieszczonych, a w szczególności: treści pisemnych, plików video oraz grafiki. W związku z powyższym nie zgadzam się na żadnego rodzaju publikowanie, wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób treści pisemnych, grafiki, plików video i innych elementów mojego autorstwa znajdujących się na stronie bez uzyskania mojej zgody. Wszelkie nieścisłości związane z wykorzystywaniem praw autorskich, o którym pisałem powyżej, rozstrzygane są zgodnie z panującym w Polsce prawem.

Podziękowania

Na koniec pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej strony:

  • mamie (za wyrozumiałość, gdy spędzałem całe dni przed komputerem);
  • bratu (za pomoc merytoryczną);
  • koledze Wojtkowi (za wspaniałą pracę operatorską przy kręceniu filmików - największe słowa podziękowania!).

Dziękuję również wszystkim serwisom, dzięki którym strona ta mogła powstać. Ich adresy znajdziecie w dziale Linki.

↑↑↑ Piłkarskie Sztuczki © 2004-2017: Koalar Valid HTML
          4.01 Strict