Najnowsze niusy
Niusy 2004-2006
 • 25. 12. 2006 r. - minimalnie spóźnione życzenia: Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku :) Niestety, w najbliższym czasie nowe sztuczki się nie pojawią, od pół roku borykam się z kontuzją kolana i choć znam już kilka fajnych trików, nie mogę ich nagrać :(
 • 23. 08. 2006 r. - zmiana dizajnu (rozjaśnienie) i lekka modyfikacja sposobu poruszania się po stronie - podział lewo-/prawonożni znajduje się teraz dopiero w dziale Sztuczki.
 • 26. 04. 2006 r. - ostatnio zauważyłem, a i w mailach dostałem sygnały, że filmiki nie działają do końca tak, jak należy mimo użycia QuickTime'a. Okazuje się, że najnowsza wersja, czyli 7 nie czyta filmików bezpośrednio na stronie, są z nią problemy. Aby filmiki można było oglądać w odpowiedni sposób, trzeba ściągnąć QuickTime 6.5.1, czyli tylko trochę starszą wersję najnowszego QuickTime'a.
 • 18. 04. 2006 r. - zamieściłem nowy dział - Download. Pozwala on na proste ściągnięcie strony na Wasz domowy komputer. Zapraszam do ściągania i życzę miłej nauki :)
 • 05. 03. 2006 r. - dziś zapowiedzi tego, co powinno pojawić się za jakiś czas na stronce (pytacie o to ostatnio w miarę często). Kiedy wiosna przyjdzie na dobre, powinienem nagrać kilka nowych sztuczek, zwodów - niezbyt trudnych, gdyż już od jakiegoś czasu nie ćwiczę nowych - za stary jestem i nie mam kiedy... Powinny się też pojawić porady i dział, dzięki któremu będzie można ściągnąć całą stronę na domowy komputer. W sumie to tyle... :)
 • 15. 01. 2006 r. - hej, wszystkiego najlepszego w nowym, 2006 roku! Dawno o niczym nie pisałem, ale za bardzo nie było o czym - po prostu nie aktualizowałem strony... Nie nagrywałem nowych sztuczek, bo miałem problemy z nogą, zresztą już powoli się starzeję, ale na wiosnę coś nagram :) Teraz mam naukę, a robiłem też stronę o literakach, bardzo fajnej grze słownej :) To tyle, hej.
 • 25. 10. 2005 r. - poprawiłem kilka błędów i dodatkowo na dole każdej pojedynczej strony zamieściłem taki znaczek/odsyłacz: Valid HTML 4.01 Strict . Jest to ikona, dzięki której można sprawdzić, czy moja strona jest napisana zgodnie z internetowymi standardami. Niektóre pojedyncze strony nie są w 100% idealne, jednak inaczej nie można byłoby np. oglądać filmików na stronce... Każdemu, kto tworzy strony internetowe, polecam, aby stosował się do ustaleń opisanych na stronie www.w3.org. O tym, czy Twoja strona internetowa spełnia sieciowe standardy możesz przekonać się, korzystając z walidatora. Przestrzeganie ustaleń tworzenia stron internetowych jest bardzo ważne, gdyż dzięki temu strony są poprawnie odbierane przez wszystkie przeglądarki - więcej osób będzie mogło obejrzeć Twoją stronę, wiadomo bowiem, że obecnie ilość używanych programów do przeglądania sieci jest duża. No, to tyle, miłego oglądania, a dla dziewczyn buziak w rumpel :* :)
 • 12. 09. 2005 r. - wielka reaktywacja strony! Znajdziecie na niej teraz nowy dział - Porady (za jakiś czas uzupełnię go), a w nim pewne podpowiedzi dotyczące trenowania piłki nożnej, skierowane raczej do młodszych zawodników. Dodałem także Zwody, nowy poddział w dziale Sztuczki. Tam też znaleźć można kilka dosyć łatwych, popularnych zwodów, skierowanych też głównie do młodszych adeptów futbolu. Dodatkowo, teraz strona podzielona została na część dla zawodników prawonożnych i lewonożnych. Mam nadzieję, że te nowości, jak i odświeżona lekko szata graficzna i dosyć bajeranckie menu :), spodobają Wam się. Chwilowo brak angielskiej wersji strony, ale za jakiś czas i ta powróci. Miłego oglądania! :)
 • 12. 03. 2005 r. - zapraszam wszystkich na stronkę mojego kumpla. Poświęcona jest głównie humorowi i arterotyce (nie dla dzieci :)).
 • 18. 02. 2005 r. - dziś w hali MOSiR w Zgierzu rozpoczęły się I Mistrzostwa Polski w Siatkonogę (w singlu i deblu). Zabawa potrwa do 20 lutego. Zapraszam wszystkich, wstęp wolny! Mnie, niestety, nie będzie, muszę się uczyć na poprawkę egzaminu. Jedna rada dla wszystkich obecnych i przyszłych studentów: zaliczajcie w 1. terminie, na dogrywki szkoda czasu i nerwów :) Szczegóły dotyczące turnieju na www.beachsoccer.pl.
 • 03. 02. 2005 r. - zapraszam wszystkich na I Mistrzostwa Polski w Siatkonogę (w singlu i deblu), które odbędą się w hali MOSiR w Zgierzu w dniach 18-20 lutego 2005! Prawdopodobnie ja też tam będę (jako widz), więc będzie można zdobyć mój autograf ;) Szczegóły na www.beachsoccer.pl. Wstęp wolny!
 • 23. 01. 2005 r. - z uwagi na to, że nikt nie chcę wystąpić na mojej stronce, a może raczej za duże wymaganie postawiłem :), to je zmieniam. Przeczytajcie nowe info w dziale Kombosy i przysyłajcie filmiki! :)
 • 11. 01. 2005 r. - witam Was w nowym, 2005 roku, roku pełnym nadziei, szans, nowych pomysłów, przyjaciół, miłości i... złudzeń :) Sorka, że tak długo nie pisałem, ale mi się nie chciało :) A poważnie to miałem kupę innych zajęć. W związku z moją dłuższą nieobecnością, chcę Wam dopiero dziś złożyć życzenia noworoczne: wszystkiego najlepszego! :) A dziś dodałem jeszcze kilka ciekawych linków do stron, na których znajdziecie kolejne ciekawe sztuczki piłkarskie. Odnośniki zamieszczone zostały oczywiście w dziale Linki. Miłego surfowania! :)
 • 27. 12. 2004 r. - dodałem zdjęcie mojej drużyny z RKS-u w dziale O autorze. To były czasy...
 • 25. 12. 2004 r. - jak obiecywałem, tak i zrobiłem: zamieściłem nowe sztuczki. Wprawdzie jest ich tylko 7 :), ale dodałem też nowy dział - Kombosy, który na pewno Was zaciekawi. Miki oczywiście dostał kilka boksów, a jego silikonowe pomocnice przygarnąłem na parę tygodni w ramach rekompensaty za jego spóźnienie :) Lekko zmieniłem również stare filmiki, teraz w nich (jak i w nowych) widać napis www.koalar.com. Myślę, że nie będzie to Wam zbytnio przeszkadzać w odbiorze sztuczek, a dzięki tym napisom nie zapomnicie o stronce :)
 • 24. 12. 2004 r. - życzę wszystkim zdrowych, wesołych i udanych Świąt. Dziś miały być dla Was prezenty w postaci filmików, niestety, Miki zabalował (ten niebieski, na czerwonego mnie nie było stać :)). Ale, co się odwlecze, to nie uciecze, dajcie mi 2-3 dni :)
 • 22. 12. 2004 r. - miło mi poinformować, że od paru dni moja stronka jest indeksowana przez Google. Wejdźcie, wpiszcie "Piłkarskie Sztuczki" albo "Koalar" (najlepiej w polskiej kategorii) i gdzieś troszkę niżej jest moje "dzieło" :)
 • 20. 12. 2004 r. - poważna zmiana kolorystyki strony, myślę, że o niebo lepsza od poprzedniej :) Mam nadzieję, że Wam się podoba. Uniesienia i doznania proszę wylewać w księdze gości :)
 • 15. 12. 2004 r. - dodane zostały informacje na temat treningu, sprzętu itp. w dziale Sztuczki. A jeszcze przed Nowym Rokiem powinny się pojawić nowe, ciepluteńkie sztuczki, bądźcie cierpliwi :) Powiedzcie kolegom o stronie, mam słaby marketing :)
 • 11. 12. 2004 r. - wszystkie dziewczyny informuję, że nie nadążam odpisywać na ich maile, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :) Dziękuję za wszystkie listy (:*****) i czekam na dalsze :)
 • 10. 12. 2004 r. - lekka zmiana układu strony i inne drobne modyfikacje. Przepraszam, że w dniach 09-10. 12. 2004 r. strona była niedostępna, kłopoty z serwerem :(
 • 05. 12. 2004 r. - dostosowanie strony do standardu HTML 4.01 (prawie :)).
 • 05. 11. 2004 r. - angielska wersja mojej strony! Tłumaczenia też są moje, więc... fajerwerków proszę się nie spodziewać :)
 • 01. 11. 2004 r. - filmiki na stronie zostały skrócone, by szybciej było można je ściągać (nie ma już niepotrzebnej żonglerki, są jedynie najistotniejsze fragmenty - niezbędne, by móc poprawnie wykonać daną sztuczkę).
 • 29. 10. 2004 r. - wielka premiera serwisu!
 • 28. 10. 2004 r. - dodanie księgi gości (proszę się wpisywać :)).
 • 24. 09. 2004 r. - start serwisu!
↑↑↑ Piłkarskie Sztuczki © 2004-2017: Koalar Valid HTML
     4.01 Strict