Kontakt

Jeśli masz jakieś uwagi na temat mojej muzyki czy strony lub nurtuje Cię jakaś inna sprawa, którą chciałbyś się ze mną podzielić, skontaktuj się ze mną drogą e-mailową (to obrazek, trzeba go przepisać ręcznie):

koalar(małpa)tlen.pl

O mnie i o mojej muzyce

Mam na imię Kuba i pochodzę z Łodzi. Swoją zabawę z muzyką rozpocząłem mniej więcej w połowie roku 2003. Nie mam żadnego wykształcenia muzycznego, nie znam się na nutach (choć znam dużo ich nazw, nawet hes ;)) i nie umiem grać na żadnym instrumencie muzycznym (no może coś tam pamiętam z podstawówki z gry na flecie ;)). Tworzę ze słuchu i często z przelaniem melodii z głowy na pięciolinię mam największą trudność...

Kiedyś spędzałem o wiele więcej czasu, tworząc jakieś dźwięki, teraz nie mam już na to tyle czasu i nie kręci mnie to tak jak dawniej. Nazbierało się w mojej głowie sporo fajnych utworów, które chciałbym kiedyś zremiksować, ale im więcej ich się pojawia, tym mniej mam na to czasu. W sumie zrobiłem remiksy tylko 2 piosenek: Wojciech Młynarski - Nie ma jak u mamy i Mieczysław Fogg - W kalendarzu jest taki dzień. Nie umieszczam ich na stronce, bo nie wiem, czy byłoby to zgodne z prawem. Teraz z braku czasu wolę robić wyłącznie swoje utwory.

Proces tworzenia moich muzyczek wygląda tak, że najpierw melodyjka powstaje w mojej głowie, później nucę ją sobie i nagrywam na komórkę lub na komputer. Dalej robię szkic utworu w programie do tworzenia plików midi, a potem, już korzystając z jakichś lepszych programów, tworzę ostateczną wersję utworu. Jeśli mam wenę, to proces tworzenia trwa około miesiąca, ale jeśli coś mi zgrzyta, to może to trwać nawet pół roku... Moje produkcje są dosyć proste, brak jakichś wysublimowanych efektów czy przejściówek, ale nie bardzo mam na takie eksperymenty czas i ochotę. Gatunek muzyki, który tworzę, to najprawdopodobniej melodyjny trance, cięzko mi to określić, bo nie znam się do końca na typologii gatunków muzycznych :)

Moje zainteresowania

Do innych moich pasji należą:

  • piłka nożna;
  • gra w scrabble, literaki;
  • czytanie komiksów (Donaldy też :));
  • taniec electro (głównie fala...).
  • Internet.

Inne moje strony internetowe:

↑↑↑ Muzyka © 2008-2017: Koalar Valid HTML 4.01 Strict