Inspiracje

Słucham przede wszystkim muzyki trance i podobnej muzyki elektronicznej. Podobają mi się zwłaszcza kawałki melodyjne, utwory oparte wyłącznie na rytmicznym bicie i wykręconym basie nie wpadają w moje ucho. Na imprezy wybieram się jednak raczej w miejsca, gdzie grane są house, techno i electro - chodzi przede wszystkim o ludzi odwiedzających :) Oczywiście nie zamykam się na inne gatunki, w każdym utworze można odkryć coś fajnego i każdy może być inspirujący.

Często jeden utwór podoba mi się tak bardzo, że docieram też do innych produkcji danego autora. Jeśli i one mi się podobają, to staram się zdobyć wszystkie jego kawałki :) Później zwykle artysta ten powoli podoba mi się coraz mniej, a swoje pozytywne uczucia przelewam na muzykę kogoś innego. Poniżej znajdują się artyści i tytuły utworów, od których zaczęła się moja mniejsza lub większa fascynacja ich twórczością.

Blank & Jones: Blank & Jones - The Nightfly;

Gigi d'Agostino: Gigi d'Agostino - Bla Bla Bla;

Rocco (znany też jako Sven-R-G): Groove Coverage - Moonlight Shadow (Rocco Remix);

DJ Quicksilver: DJ Quicksilver - Cosmophobia;

Megara vs. DJ Lee (tworzą też projekty Chemistry, Apollo i U.S. Test, choć działają również osobno; ten pierwszy znany także jako Van Der Karsten): Megara vs. DJ Lee - Hold Your Hands Up High;

Backslash vs. Mikkas (tworzą też projekt Cavé & Prey, choć działają również osobno): Megara vs. DJ Lee - For A Moment (Backslash vs. Mikkas Remix).

↑↑↑ Muzyka © 2008-2017: Koalar Valid HTML 4.01 Strict