Przeznaczenie

Strona powstała z myślą o pomocy grającym w gry słowne, w szczególności w literaki. Jest to najprawdopodobniej pierwsza strona poświęcona literakom (nie licząc tych, na których można w nie pograć ;)). Znaleźć tu więc można porady jak grać, by wygrywać, pomoce przydatne w grze i ciekawostki dotyczące samej gry, których z czasem będzie przybywać.

Historia

Myśl o stworzeniu strony internetowej poświęconej literakom i grom słownym krążyła po mojej głowie już prawie od początku zabawy z nimi, czyli od drugiej połowy roku 2004, ale do pracy zabrałem się dopiero pod koniec roku 2005. Wcześniej stworzyłem już stronkę o sztuczkach piłkarskich, więc nie miałem problemów ze stworzeniem tej. Cały czas strona się rozwija, choć z pewnością nie w zastraszającym tempie.

Podziękowania

Oto osoby, które przyczyniły się do powstania i ulepszania tej strony:

  • moja mama (wyrozumiałość, gdy spędzałem całe dni przed komputerem);
  • brat (pomoc merytoryczna od strony informatycznej);
  • Greenpoint (pomoc merytoryczna od strony językowej).

Dziękuję również wszystkim serwisom, dzięki którym strona ta mogła powstać. Ich adresy znajdziecie w dziale Linki.

Prawa autorskie

Jestem autorem wszystkich elementów tworzących tę stronę czy w niej zamieszczonych, a w szczególności treści pisemnych, plików video oraz grafiki. W związku z powyższym nie zgadzam się na żadnego rodzaju publikowanie, wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób treści pisemnych, grafiki, plików video i innych elementów mojego autorstwa znajdujących się na stronie bez uzyskania mojej zgody, chyba że w danym dziale albo poddziale zaznaczyłem, że są one dostępne na określonej licencji. Wszelkie nieścisłości związane z wykorzystywaniem praw autorskich, o którym pisałem powyżej, rozstrzygane są zgodnie z panującym w Polsce prawem.


↑↑↑ Literaki © 2006-2017: Koalar Valid HTML 4.01 Strict